Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Žáci Rodiče Učitelé Ostatní

Blížící se akce

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Ze školní fotogalerie

divadlo9a_6

mesto ltm

MAP Ltm

FRAUS - partnerská škola

Úspěchy žáků

Přehled úspěchů žáků na soutěžích ve šk.roce 2022/23 - GRATULUJEME :-))

...

Přehled úspěchů žáků na soutěžích ve šk.roce 2021/22 - GRATULUJEME :-))

Pohár rozhlasu - atletické závody - krajské kolo
1. místo - D.Kačur (9A), Soukup (9A), Bradáč (8C), Dětinský (9A), Beškoski (9A), S.Wangle (9A), B.Bolom (9A), Khishigduuren (9B), Černý (9C), Tyl (9C)

Pohár rozhlasu - atletické závody - okresní kolo
1. místo - D.Kačur (9A), Soukup (9A), Bradáč (8C), Dětinský (9A), Beškoski (9A), S.Wangle (9A), B.Bolom (9A), Khishigduuren (9B), Černý (9C), Tyl (9C)
3. místo - Gaudes (7A), Kopička (7A), Vyzisk (6B), R.Kačur (7A), Řehák (7B), M.Spisar (6A), Kočař (7B), Kulíšek (7A), Pok (6A), Hrbáček (6B)

Archimediáda - okresní kolo
1. místo - R.Kačur (7A), M.Švihelová (7A), P.Hasman (7A)

Přebor škol v basketbalu - okresní finále - chlapci 8+9
1. místo - P.Hasman (7A), V.Grubba (7A), A.Vojík (8B), F.Koval (8B), S.Wangle (9A), B.Bolom (9A), O.Husák (9B), M.Khishigduuren (9B), T.Battulga (9B), L.Vandrovec (9C)

Biologická olympiáda - okresní kolo
3. místo - Tereza Kodetová (7A)

Svět pod hladinou - výtvarná soutěž
1. místo - Anna Motejlová (6B), 3. místo - Martin Polťák (9B)

Fyzikální olympiáda - krajské kolo
2. místo - Dan Kačur (9A)

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo
2. místo - Lukáš Počík (6A), 2. místo - Patrik Müller (7A)
Matematická olympiáda - krajské kolo
3. místo - Martin Polťák (9B), 9. místo - Dan Kačur (9A)

Matematická olympiáda - okresní kolo
1. místo - Dan Kačur (9A), 2. místo - Martin Polťák (9B), 3. místo - Anežka Gabčanová (9B)

Fyzikální olympiáda - okresní kolo
1. místo - Dan Kačur (9A), 1. místo - Arnošt Krumbholc (8B), 3. místo - Filip Meško (8C)

Dějepisná olympiáda - okresní kolo
4. místo - Samuel Wangle (9A), 5. místo - Filip Koval (8B)

Pythagoriáda (matematická soutěž) - okresní kolo
1. místo - Adam Richter (6B), 3. místo - Štěpán Musil (8C), 4. místo - Martin Polťák (9B)
Přespolní běh (Nové Město na Moravě - Vysočina aréna)
3. místoD.Kačur (9A), Bradáč (8C), Dětinský (9A), Soukup (8A), Řehák (9C), O.Husák (9B) - MČR - kat. st.ž.
1. místo - D.Kačur (9A) - Mistr ČR v jednotlivcích - kat. st.ž.
Přespolní běh (Ploskovice)
1. místo - D.Kačur (9A), Bradáč (8C), Dětinský (9A), Soukup (8A), Řehák (9C) - okresní kolo - kat. st.ž.
3. místo - R.Kačur (7A), Gaudes (7A), Vyzisk (6B), S.Houdek (6B), Hrbáček (6B) - okresní kolo - kat. ml.ž. 

Facebook - školní profil Youtube - školní kanál RSS kanál - novinky

Kontakt

Základní škola Litoměřice
U Stadionu 4
41201 Litoměřice

 

tel. (škola): 416 574 920-1
tel. (ŠD): 416 574 926
fax: 416 574 943
reditel@ustadionu.cz
Datová schránka: my7dk7a

 

IČO: 46773401 příspěvková organizace
zřizovatel: Město Litoměřice


Odkaz na mapu

Žákovské konto - vstup

akce e-penezenka

ePeněženka

Pokud máte problémy s načítáním žákovského konta z ePeněženky – návod ZDE

Partnership

Naše škola spolupracuje s několika zahraničními školami.

partnerská škola Heinrich Nonbibra Schule 
partnerská škola Schule Alpnach 
partnerská škola Barchando

Vítejte ... Welcome ... Willkommen

  • Jsme základní školou nabízející výuku anglického a německého jazyka rodilým mluvčím již od 1.třídy
  • Žáci školy každoročně absolvují výměnné pobyty u našich partnerských škol
  • Žákům 6.tříd nabízíme rozšířenou výuku matematiky a přírodovědných předmětů
  • V mezinárodním průzkumu úrovně vzdělávání TIMSS jsme se mezi školami ČR umístili na 4.místě
  • Zapojujeme se do projektů financovaných z EU (Erasmus+, ...)
  • Vzděláváme i mimořádně nadané žáky ve spolupráci s PPP
  • Žákům s diagnostikovanými poruchami (dyslexie, dysgrafie, vady řeči ...) pomůže dyslekticko-ambulantní poradna a logopedická péče při naší škole
  • Žáci se mohou realizovat v široké nabídce zájmových útvarů

Kde nás najdete - mapa

Copyright © 2022 Základní škola U Stadionu 4 v Litoměřicíh. Všechna práva vyhrazena.