Důležité upozornění pro rodiče

Vážení zákonní zástupci,
dnes (10.3.2020) vydala bezpečnostní rada státu prohlášení, že s účinností od středy 11.3.2020 se ZAKAZUJE osobní přítomnost žáků na vyučování. Z tohoto důvodu bude od středy 11.3.2020 škola pro žáky uzavřena. Tento zákaz platí až do odvolání. Pro další informace sledujte webové stránky školy.
Mgr. Milan Sluka, ředitel školy

Tiskopis žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy zasíláme nově e-mailem s elektronickým podpisem. Pošlete e-mailem jméno, příjmení a rodné číslo dítěte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , zpět Vám pošleme doplněnou žádost.


Vzhledem k nařízení mimořádných opatření a zákazu žákům se osobně účastnit výuky ve škole vás, zákonné zástupce, žádáme o spolupráci při individuálním procvičování učiva žáky doma. Dohlédněte, prosíme, na důslednou domácí přípravu vašich dětí během nařízeného uzavření školy dle informací uvedených zde. Děkujeme.

Přehled učiva pro žáky k samostudiu: NOVÉ příspěvky jsou červeně
1.A  ¦  1.B ¦  2.A  ¦  2.B  ¦  3.A  ¦  3.B  ¦  4.A  ¦  4.B  ¦  5.A  ¦  5.B
6.A  ¦  6.B ¦  6.C  ¦  7.A  ¦  7.B  ¦  7.C  ¦  8.A  ¦  8.B  ¦  9.A  ¦  9.B  ¦  PSPP
E-mailový kontakt na učitele zde > vyberte učitele > kontaktní formulář (dole)
!!! Vážení rodiče/žáci, od pondělí 30.3. spouštíme vzdálenou výuku přes ŠKOLA V PYŽAMU. Veškeré úkoly, zprávy, online výuka budou probíhat tam (ne zde na webových stránkách školy). Aby se mohl žák/rodič připojit, pošlete e-mailovou adresu žáka/rodiče třídnímu učiteli. Následně obdržíte odkaz do třídy. !!!
Další možnosti procvičování učiva naleznete na následujících odkazech:
http://ucebnice.online/
https://www.fraus.cz/cs/ucenidoma
https://www.umimeto.org/
www.skolasnadhledem.cz
Anglický jazyk - online učebnice OXFORD > manuál pro rodiče a žáky
Výuku 8 světových jazyků (Aj i Nj) online pro žáky zdarma naleznete na www.jazyky-online.info

Česká televize spouští od pondělí 16.3. projekt UčíTelka pro žáky 1.st. na ČT2 ...více informací zde

Nakladatelství NOVÁ ŠKOLA spustilo dne 16. 3. 2020 online výuku pro žáky 1. ročníku přes YouTube s pedagogem Mgr. Milošem Novotným ...více informací zde