50 let naší školy

V letošním školním roce oslaví naše škola významné jubileum - 50. výročí svého vzniku. Vyvrcholením těchto oslav bude v pátek 1. října 2021 den otevřených dveří v prostorech školy a v sobotu 2. října 2021 konání plesu v Kulturním domě v Litoměřicích, na který jste už teď všichni srdečně zváni a na který již probíhá předprodej vstupenek. Již nyní se můžete těšit na bohatý program i tombolu, spoustu zábavy, aktivit, hudby a tance. Očekáváme účast mnoha bývalých žáků i pedagogů, rodičů a přátel školy od jejího založení školy až po současnost.
Vzhledem k finanční i organizační náročnosti příprav této výjimečné akce bychom Vás při této příležitosti rádi oslovili s žádostí o její podporu. Jsme otevřeni jakékoli formě spolupráce. Rádi využijeme Vaší podpory v podobě finančních darů, darů do tomboly, pomoci s propagací akce, občerstvením pro účinkující, květin pro naše hosty, výzdoby na stoly apod. Za tuto podporu Vás uveřejníme na našich sociálních sítích a uvedeme Vaši firmu či její logo mezi našimi podporovateli na tiskovinách na akci a v prezentaci, která bude promítána v průběhu večera. Samozřejmostí jsou též VIP vstupenky a jmenovité poděkování v průběhu plesu.
Věříme, že s Vaší pomocí se nám podaří uskutečnit důstojné oslavy odpovídající tomuto významnému jubileu, které pro nás bude bezesporu nejvýznamnější událostí školního roku.
V případě Vašeho zájmu se s Vámi rádi setkáme a společně probereme možnosti budoucí spolupráce. Neváhejte nás kontaktovat na následujícím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či na telefonu 736 633 314.

Mgr. Milan Sluka, ředitel školy

  

Brožura k 50. výročí školy (náhled) - pdf (6,07 MB)
 

Harmonogram oslav (průběžně bude aktualizovaný):

pátek 1.10.2021- Den otevřených dveří
  • místo: budova školy
  • čas: 10,00-17,00 hod.
sobota 2.10.2021 - Školní ples
  • místo: Kulturní dům Litoměřice 
  • čas: 20,00-02,00 hod.
  • od 1.7.2021 bude zahájen předprodej vstupenek v KD Litoměřice