Starší žáci obhájili vítězství v krajském finále Poháru rozhlasu!!!

Naši starší žáci zaznamenali obrovský úspěch v podobě obhajoby vítězství v krajském finále v atletice. Po vítězství v okresním kole tradiční atletické soutěže družstev – „Pohár rozhlasu“ jsme stejně tak jako vloni postoupili mezi nejlepších osm družstev z celého Ústeckého kraje.
Krajské finále se konalo 24. května 2023 v Klášterci nad Ohří. Kluci z osmých a devátých ročníků předvedli úžasné představení. Hned první disciplínu, skok daleký, vyhrál Honza Soukup neuvěřitelným skokem 576cm!!! Přidal ještě třetí místo v běhu na 60m a vyhrál bodování jednotlivců. Následně kluci vyhráli prestižní štafetu na 4x60m. Soutěž koulařů pro změnu ovládl Honza Műller. Závod na 1 500m si pro sebe „uzmul“ Adam Bradáč a zvítězil. Navíc v bodování jednotlivců obsadil skvělé třetí místo. Další členové družstva – Radim Kačur, Petr Kočař, Arnošt Krumbholc, Martin Kulíšek, Václav Pucek, Jakub Řehák, a Adrián Vávra předváděli taktéž skvělé výkony často za hranicí svých osobních rekordů a každý z nich velkou měrou přispěl k našemu celkovému triumfu. Po roce tak opět vezeme zlato z krajského finále Ústeckého kraje v atletice!!! Budeme netrpělivě čekat, zda nám bodový součet bude stačit k postupu na mistrovství republiky. Všem klukům bych chtěl poděkovat za vzornou reprezentaci školy a za to, jak jeden druhého povzbuzovali a fandili si.