Další vítězství v okresní finále Poháru rozhlasu!!!

Dne 10.5. a 11.5. 2022 se konalo okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou v královně sportu atletice v Lovosicích. Naše škola se raduje z vítězství starších žáků, kteří obsadili zlatou příčku a postoupili do krajského finále. ...foto z akce

Druhý nejlepší čas v běhu na 60 m zaběhl Jan Soukup 7,5s a ve skoku dalekém předvedl krásných 5,08m. V běhu na 1500 m suverénně zvítězil Dan Kačur nevídaným časem 4:24,9, což je jeden z nejrychlejších běhů v mnohaleté historii této soutěže. Na druhém místě byl Adam Bradáč a třetí Marek Dětinský. Nejlepšího času dosáhla i naše štafeta 4x60 m - 30,1s, složená z rychlých kluků Kačur, Bradáč, Soukup, Beškoski. Ve skoku vysokém zvítězil Samuel Wangle výkonem 1,54m. Velká gratulace našim borcům, hodně úspěchů v krajském kole.

Mladší žáci také předvedli velké kvality, když se umístili ve velké konkurenci na třetím místě. Nejlepších výkonů dosáhli skokani - Matyáš Vyzisk 2. místo v dálce výkonem 4,91 m a Martin Kulíšek 3. místo ve skoku vysokém 1,38 m. Starší žákyně si odvezly bramborovou medaily, přesto si vytvořily osobní rekordy. Nejvíce pro družstvo bodovaly Nedbalová, Novotná, Šípová. Mladší žákyně se umístily na 9. místě, nejlepší závodnice Hajná, Durčeková. Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.