Střídavá distanční výuka 2. stupně

Vážení zákonní zástupci,
dle nařízení vlády ČR č. 997 ze dne 8. října 2020 se od pondělí 12. října 2020 omezuje provoz druhého stupně základních škol. Omezení spočívá v osobní přítomnosti pouze poloviny žáků druhého stupně ve škole. V následujícím týdnu (12.-16.10.) budou ve škole přítomni žáci šestých a sedmých tříd a žáci osmých a devátých tříd budou mít distanční výuku z domova (nedochází tedy do školy!!!).  V dalším týdnu (19.-23.10.) se to otočí a žáci osmých a devátých tříd budou mít klasickou prezenční výuku ve škole dle klasického rozvrhu.

Upozorňujeme, že dle zákona č. 349/2020 Sb. je distanční vzdělávání pro žáky POVINNÉ!!! Pokud se žák distančního vzdělávání účastnit nebude, dochází k porušení tohoto zákona a škola bude požadovat omluvenku!

Distanční výuka bude probíhat jednak plněním zadaných úkolů přes Classroom (na googlu) a jednak v přímé on-line výuce. Je proto nutné, aby žáci pravidelně sledovali svůj školní g-mail a v případě pozvání do classroomu pozvání přijali!
Pokud žák nemá technické podmínky pro připojení on-line, je nutné o této skutečnosti informovat třídního učitele na jeho školní email (ve tvaru Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) do pondělí 12.10.2020 do 8:00!!! V těchto ojedinělých případech bude postupováno individuálně.
Rozvrh hodin, které budou v týdnu 12.-16.10. on-line, bude přístupný na edupage během dneška (tedy pátku 9.10.) odpoledne (počet on-line hodin bude výrazně redukován oproti skutečnému rozvrhu).
Žák má během distanční výuky nárok na dotovaný oběd. Je však nutné, aby ve 13:30 již nebyl v jídelně.

V případě dotazů kontaktujte TU nebo vedení školy.