Nejlepší atleti jsou v současné době na naší škole

S výbornými výsledky se vraceli naši žáci z dalšího ročníku atletického čtyřboje, který se konal 23.9. v Lovosicích. V rámci soutěže se všechna naše čtyři družstva umístila na stupních vítězů, což se nám podařilo poprvé v historii!

Mladší i starší žákyně obsadili v silné konkurenci nádherné 3. místo!!! Družstvo starších žáků ve složení Petr Lesák, Václav Rubeš, Michal Petrželka, Jakub Bartoň a Víťa Rychecký soutěž vyhrálo a postoupilo do krajského finále!!! Tam se také kvalifikovalo družstvo mladších žáků, které doslova ovládlo svou kategorii, a zvítězilo rozdílem více jak tisíc bodů. Družstvo ve složení Jakub Kohák, Matěj Živec, Van Toan Hoang, Marek Krocker a Vojta Jurman se tak stejně jako družstvo starších žáků může těšit na měření sil s nejlepšími atlety kraje, které se koná ve čtvrtek 1.10. v Bílině. Všem atletům budeme držet palce a všem děkuji za vzornou reprezentaci školy.